LICENCJA - zasady użytkowania programu


Aby korzystać z programu należy zaakceptować poniższe warunki:
1. Dane zebrane w bazie danych zostały zgromadzone w sposób najlepszy z dostępnych, jednak nie możemy zagwarantować, że w każdym przypadku są dokładne.
2. Za korzystanie z bazy danych nie są pobierane opłaty, stąd też autorzy aplikacji nie mogą wykluczyć błędów, jakkolwiek zapewniają, że jeśliby takowe wystąpiły - są one niezamierzone i zostaną usunięte najszybciej jak będzie to możliwe.
3. Część brakujących parametrów maszyn, którą uznano za niezbędną do uzyskania zakładanej funkcjonalności aplikacji, została oszacowana przez ekspertów - takie parametry są odpowiednio oznaczone, gdyż mogą różnić się od danych rzeczywistych.
4. Aplikacji używasz na własną odpowiedzialność, aplikacja nie zawiera szkodliwego oprogramowania, ale autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za żadne szkody mogące powstać w wyniku korzystania z programu, niezależnie od tego czego mogłyby dotyczyć.
5. Aktualnie aplikacja jest w fazie testów - stąd możliwe jest wystąpienie nieprzewidzianych błędów.
6. To jest robocza wersja licencji - w kolejnych wersjach programu zamieszczona zostanie pełna (końcowa) wersja licencji. Aby korzystać z programu należy zaakceptować licencję w wersji zgodnej z wersją programu.
7. Aplikacja jest sprawdzana w Mozilla Firefox. Mimo iż powinna działać prawidłowo również w innych przeglądarkach, nie jest i nie będzie optymalizowana pod inne przeglądarki.
8. Prawa autorskie do plików zamieszczonych w bazie są własnością firm (producentów, sprzedawców itp.), zabrania się kopiowania ich oraz wykorzystywania bez zgody autorów - w bazie znajdują się odnośniki do stron www tych firm, (dane zamieszczone na tych stronach mogą być aktualniejsze, również tam uzyskać można pełniejszą informację o parametrach maszyn).